Květen 2009

Další fotečky

30. května 2009 v 11:33 | Kiki and Ája |  Dvě z jednoho těsta






Two of a kind fotečky

30. května 2009 v 11:32 | Kiki and Ája |  Dvě z jednoho těsta

New desing:D

27. května 2009 v 18:07 | Kiki and Ája |  Desingy


Mary-Kate a Ashley Olsenovy: Dvojčata jsou v módě

27. května 2009 v 17:12 | Kiki and Ája |  Olsenky v časopisech
S herectvím začaly v devíti měsících a v osmnácti jim jejich image roztomilých děvčátek vynášela stovky milionů dolarů. Mary-Kate a Ashley Olsenovy (22) už ale nechtějí být ta zubící se umělohmotná dvojka. Staly se z nich módní návrhářky.

Reklama

Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen
Před kamerou se poprvé objevily ještě jako mimina, když se v seriálu Plný dům střídaly v roli roztomilého nemluvněte jménem Michelle. V následujících osmnácti letech jim pak jejich image blonďatých, zubících se a především naprosto identických nezbednic vynesla desítky rolí v dětských filmech s uniformní zápletkou: "Dvě malé blonďaté zubící se nezbednice jedou na venkov." "Dvě malé blonďaté zubící se nezbednice jedou do Paříže." Anebo: "Dvě malé blonďaté zubící se nezbednice řeší zločiny."
Mnohem, mnohem víc než na filmových honorářích ovšem Mary-Kate a Ashley vydělávaly na suvenýrech s jejich jmény a podobiznami - ať už šlo o trička, samolepky, krabičky na svačinu, batůžky, diáře nebo cokoliv jiného, co se dá prodat malým slečnám od šesti do dvanácti let. Na prahu plnoletosti díky tomu obě blonďaté zubící se nezbednice stály v čele korporace, která vynášela stovky milionů dolarů ročně.
Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen

Módní dvojka

V tuto chvíli by každý, kdo zná osudy mnoha jiných dětských hvězd, čekal vývoj podle klasického scénáře: nezvládnutí vlastního ega, večírky, průšvihy, alkohol, drogy, léčebna, znovu večírky a drogy, znovu léčebna, odchod do ústraní a pád do zapomnění. Mary Kate a Ashley ovšem dokázaly světu vytřít zrak. (Tedy, ne že by si nezakoketovaly s klasickými průšvihy celebrit: psalo se o mentální anorexii, psalo se o kokainu, psalo se o telefonátech s Heathem Ledgerem v den jeho smrti. Dvojčata ale včas dokázala zabrzdit a ze všeho vyšla s čistým štítem.) Vzaly svůj osud do vlastních rukou a staly se z nich vážené a zodpovědné prezidentky společnosti Dualstar, která produkuje cokoliv - videoklipy, hudební alba, počítačové hry, knihy, panenky, kosmetiku, módní doplňky, koberce, lampičky, parfémy, zubní pasty, to všechno pod jménem sester Olsenových.
Navíc se jim ale podařilo jít ještě o krok dál. A vrhly se do světa módy, který se na ně zprvu díval s rozpaky: co tady pohledávají tyhle infantilní rošťačky? Mary Kate a Ashley však předvedly, že to s módou myslí vážně a že jí navíc opravdu rozumějí. Totéž si ostatně myslí i mnozí renomovaní návrháři: "Mary-Kate je už nyní skutečná módní ikona. Už teď je jasné, že příští generace na ni budou pohlížet jako na módní symbol," říká o jedné z nich designérka Margherita Missoni a její kolega Giambattista Valli dodává: "Mary-Kate a Ashley mají osobitý styl, který se neřídí žádnými pravidly. Přesahují módu. Klidně by mohly vzít večerní róbu, ustřihnout ji a přešít na minišaty nebo třeba na spací pytel."
Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen
Obě dvě měly tedy dva nejdůležitější atributy potřebné k tomu, aby člověk v módním byznysu prorazil: talent a peníze. Proto také loni s úspěchem uvedly na trh luxusní značku The Row a jejího ležérnější souputnici Elizabeth and James, pojmenovanou podle jejich dalších dvou sourozenců. "Záměrně jsme naši značku nenazvaly našimi vlastními jmény. Máme radost, že má úspěch, přestože mnoho našich zákazníků ani netuší, že za ní stojíme my," vysvětluje Ashley Olsen.

Jít svou cestou

Mary Kate a Ashley Olsenovy však dokázaly ještě něco, co je pro dvojčata možná vůbec nejtěžší: jít každá svou vlastní cestou, hledat si vlastní dráhu před kamerou, v módě i v životě. Přestože jejich pouto je stále neobyčejně silné: "Poznám, když ji něco bolí, poznám, když ji něco trápí, poznám, když je šťastná - ať už je mi nablízku nebo někde daleko," říká o své sestře Ashley Olsen. "Zkrátka to vím. Každá z nás nese břemeno té druhé. A když se mi daří opravdu dobře, ona je na tom většinou hůř, a naopak. Možná, že se takhle navzájem vyvažujeme."
Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen
"Je to moje nejbližší bytost, neumím si představit, že by mi byl někdo blíž než ona," dodává pro změnu Mary-Kate. "I když teď už spolu nebydlíme a je to tak pro nás obě asi zdravější. Jedna druhou si aspoň víc užíváme, když jsme spolu, a nebavíme se čtyřiadvacet hodin denně o práci." A každá z nich o té druhé přesvědčeně tvrdí: "Mám štěstí, že ji mám."

13 faktů o Mary-Kate a Ashley

27. května 2009 v 17:04 | Kiki and Ája |  Zajímavosti
1.Nejoblíbenějším městem Ashley je Paříž.
2. Nejoblíbenějším popovým zpěvákem Mary-Kate je Justin Timberlake.
3. Když jsou prázdniny,tak Ashley radši jen tak polehává na pláží,zatímco Mary-Kate se ráda baví touláním po zajímavých místech.
4.Ashley je obrovským milovníkem zmrzliny-mňam
5.Ačkoliv Ashley miluje natáčení filmů,také miluje návštěvy galerií a muzeí.
6.Mary-Kate milují chvíle,kdy je hýčkána - hlavně různé masáže.
7.Zatímco se obě - Mary-Kate a Ashley - učily plést při natáčení New York Minute,tak se Mary-Kate věnovala i něčemu jinému-učila se čínštinu.
8.Mezi jejich nejoblíbenější herečky patří Drew Barrymore,protože také začínala jako dětská herečka a nyní je velmi úspěšná a také dostatečně šťastná.
9.I když jsou Mary-Kate a Ashley těmi pravými stylovými královnami,tak i ony mají své módní ikony. Ashley miluje klasický styl Gwyneth Paltrow, zatímco Mary-Kate si myslí o Cameron Diaz, že právě ona vypadá vždy cool.
10.Mary-Kate a Ashley si jsou se svou rodinou a přáteli velmi blízcí - zdi v jejich ložnic jsou polepeny jejich fotkami.
11.Při natáčení Full House měli holky ve své šatně plno hraček. Měli tam také zlatého retrievra,aby se s ním zabavily.
12.Ashley má štěně,které se jmenuje Liam, a miluje když s ním může trávit spoustu času.
13.Mary-Kate a Ashley milují hraní, ale jsou rády, když mohou podílet i na režírování svých vlastních filmů .






VMAN (Ashey)

27. května 2009 v 14:59 | Kiki and Ája |  Photoshooty






Fotky

26. května 2009 v 20:09 | Kiki and Ája |  Sestry na Bahamách


Fotky k filmíku

26. května 2009 v 20:04 | Kiki and Ája |  Sestry na Bahamách

Další Ashley

26. května 2009 v 19:37 | Kiki and Ája |  Ashley Olsen

Fotečky Ash

26. května 2009 v 19:31 | Kiki and Ája |  Ashley Olsen