Červenec 2008

Novy desing

31. července 2008 v 9:14 | Kiki and Ája |  Desingy


So little time-info

26. července 2008 v 18:29 So little time
Seriál je o dvojčatech Riley (Mary-Kate) a Chloe (Ashley), které prožívají všelijaká dobrodružství se školou s přáteli,rodiči a samozřejmě taky s klukama. Riley se snaží zbavit se neodbitného Larryho, který je do ní zamilovaný. Chloe prožívá lásku se svým klukem Lennonem.

Dvě z jednoho těsta-info

26. července 2008 v 18:18 Dvě z jednoho těsta
Seriál je o dvojčatech Ashley a Mary-Kate (v seriálu používají svoje jména). Ashley je ráda hezky oblečená a nalíčená, kdežto Mary-Kate má radši sportovní oblečení. Ashley ráda balí kluky a nakupuje a dělá judo. Mary-Kate má ráda všechen sport. Dvojčata se pořád hádají i když se vlastně mají moc rády.

Plný dům-info

26. července 2008 v 10:18 Plný dům
Tento seriál je o rodině Tannerových, kde je hlavou rodiny otce Danny Tanner a má tři dcery DJ(Dona John), Stephanie a Michelle. Nastehoval se k nemu i jeho bratr Jesse a žije tu i jejich věrný kamarád Joey.
Mary-Kate a její anorexie

24. července 2008 v 12:33 | Kiki and Ája |  Zajímavosti

Sestry Olsenovy:Mary-kate bojuje o život!

Tragédie u dvojčat Olsenových:Hned po oslavě narozenin byla vyhublá Mary-kate odvezena na kliniku.Děsivá diagnóza zní:anorexie!
Pohled na Mary-Kate Olsen vzbuzuje velké obavy: ruce jako hůlčičky,nohy připomínají párátka, vystupující žebra! V posledních měsících se dívka objevovala na veřejnosti už jen jako chodící kostra. Dodnes opakovaně tvrdila, ze není nemocná ale po jejích 18. narozeninách (13.června) vše prasklo: ,,Mary-Kate trpí už několik měsíců anorexií: uvědomila si, že její život visí na vlásku," zněla šokující zpráva jejího tiskového mluvčího Michaela Pagnotty. Hned druhý den po narozeninách byla Mary-Kate odvezena na specializovanou kliniku pro poruchy příjmu potravy v New Yorku. Přitom právě tento den mohl být pro ni velmi šťastný: Dvojčata si zamluvila pětidenní výlet do Mexika. Takže Ashley musela s tězkým srdcem odletět sama. ,,Už několik měsíců jsem pozorovala, že Mary-Kate stále hubne," přiznala- ačkoliv dosud na veřejnosti svou sestru neustále chránila. ,,Při natáčení filmu ,New York Minute' několikrát zkolabovala... ale co jsem měla dělat?!" Lékaři připisují onemocnění Mary-Kate velkému tlaku veřejnosti: ,,Od svých devíti měsíců musela dvojčata neustále vypadat dokonale! To je obrovský nápor," tvrdí americký odborník na anorexii Dr. Robert Butterworth. A jestě tomu dodává stresující vědomí odpovědnosti, jelikož od svých osmnáctin budou sestry muset převzít své 300milionové impérium ,,Duelstar Entertainment". ,,Vsechno se to seběhlo tak najednou - není snadné to skousnout," přiznala dvojčata před nedávnem v rozhovoru pro BRAVO. Navíc se ctizádostivá Mary-Kate nedokázala vyrovnat s tím, ze je neustále srovnávána se svou sestrou: ,,Aby se od Ashley odlišila, obarvila si vlasy natmavo, a dokonce chtěla natočit akční film bez Ash!" prozradil jeden blízký přítel obou dívek. ,,To, ze přestala jíst, bylo jejím zoufalým voláním o pomoc!" Ashley nyní odjela sama do Austrálie na promoturné jejich nového filmu ,,New York Minute". Ale samozřejmě kazdý den své sestře volá, aby ji ujistila o své podpoře - při nejtězsí zkoušce, které byla dvojčata Olsenova dosud vystavena.
Mary-Kate a Ashley Olsen

Olsenky bez make-upu IV.

24. července 2008 v 11:03 | Kiki and Ája |  Olsenky bez make-upu

CFDA Fashion Awards

24. července 2008 v 10:50 | Kiki and Ája |  Olsenky na akcích

:-((( Další fotomontáž

23. července 2008 v 18:54 | Kiki and Ája |  Novinky
Našli jsme další forku kde by měla Mary-Kate kouřit ,ale na opravdové fotce Mary-Kate nekouří navíc si všimněte,že MK má hodně otevřene prsty takže by jí cigareta upadla!!!
Opravdová fotka


Mary-Kate skáče na trampolíně

22. července 2008 v 18:40 | Kiki and Ája |  Mary-Kate Olsen

Fotky z chodníku slávy 2004

22. července 2008 v 18:04 | Kiki and Ája |  Fotky